CHE London és New York

Anyaintézményünk, a másfél évtizedes múltra visszatekintő The Centre for Homeopathic Education in London a legnagyobb és legsikeresebben működő homeopátiás magánfőiskola az Egyesült Királyságban és az egyetlen, amely a Middlesex Egyetemmel közreműködésben BSc-szintű, azaz főiskolai diplomát adó képzést nyújt.

A több mint 300 hallgató nappali és hétvégi szakokon tanul a Royal London Hospital for Integrated Medicine patinás épületében és a Regents College gyönyörű parkkal körülvett campusán; a szakmai gyakorlat a Hale Clinic-en és az Ainsworths Gyógyszertár homeopátiás magánrendelőjében folyik (az Ainsworths egyben a brit királyi család patikája is).  A hallgatók Nagy Britannián kívül más európai országokból is átjárnak a CHE-be tanulni.

rlhim.jpg

Royal London Hospital for Integrated Medicine

A The Centre for Homeopathic Education in New York 2010-ben alakult és a CHE csoport első külföldi partnerintézménye.

CHE NYC logo.jpg

A CHE magyarországi hallgatóinak - önköltséges módon történő utazással és ottartózkodással - tanulmányaik során lehetőségük van a CHE minden intézményébe való ingyenes ideiglenes áthallgatásra.