FIGYELEM! Iskolánk és honlapunk átalakítás alatt

4.jpgnarciszok.jpg

Homeopátiás Tanácsadó képzési program a CHE-ben 2013. 10. 09., Szerda

A Nemzeti Munkaügyi Hivatal (NMH) 2013. október 2-án jóváhagyta az akkreditált "Homeopátiás Tanácsadó" képzési program új szervezetünk, a CHE Homeopátiás Magániskolán belüli folytatását.

A Nemzeti Munkaügyi Hivatal (NMH) október 2-án jóváhagyta az eredetileg a Homeopátiás Gyógyművészeti Társaság keretében a Felnőttképzési Akkreditációs Testület által akkreditált "Homeopátiás Tanácsadó" képzési program új szervezetünk, a CHE Homeopátiás Magániskolán belüli folytatását, miután szervezetünk a törvényileg előírt és a képzéshez elengedhetetlen személyi és tárgyi feltételeknek is rendben megfelelt.  A programakkreditáció 2018. február 27-ig érvényes.

Vissza az előző oldalra