FIGYELEM! Iskolánk és honlapunk átalakítás alatt

4.jpgnarciszok.jpg

Újabb nyolc hallgató vehette át brit homeopátiás magándiplomáját 2014. 10. 14., Kedd

2014. október 12-én újabb nyolc magyar hallgató vehette kézhez brit homeopátiás magándiplomáját.

Négy év komoly munka, záróvizsga és szakdolgozat után újabb nyolc hallgató vehette át brit homeopátiás egészségügyi magándiplomáját és angliai önálló homeopátiás praxisra jogosító működési engedélyét a CHE Homeopátiás Magániskola 2014. október 12-i diplomaosztó ünnepségén. Szívből gratulálunk Balogh Margitnak, Fülöp Nórának, Kiss Györgyinek, Kovács Fanninak, Nagy Juditnak, Ruttkay Helgának, Szabó Nórának és Trbojevic-Bubalo Jasminkának!


Bóna László, a CHE Homeopátiás Magániskola vezető tanára a magyar homeopátiás oktatásban kifejtett munkássága és kiemelkedő szaktudása elismeréseként a CHE London Tiszteletbeli Diplomáját vehette át.


Diplomaosztó 2014.okt.12..JPG

Vissza az előző oldalra