Jelentkezési folyamat

Szeretettel várjuk jelentkezését az iskola szeptemberben induló 2016-18-as évfolyamába. A képzés pontos részleteit innen olvashatja vagy letöltheti:  Képzési Tájékoztató 2016

1. Első lépés: elektronikus jelentkezés

- A budapesti alaptanfolyam résztvevőit kérjük, email-ben jelentkezzenek Vargha Ildikónál az első oldalon megadott email címek egyikén.
    - A vidéki alaptanfolyamok résztvevőit és más érdeklődőket kérjük jelentkezésüket a bal oldali menüsor JELENTKEZÉSEK menüpontja alatt adják le, a négy éves képzésre való jelentkezést megjelölve.

Az elektronikus jelentkezés még nem jár semmiféle kötelezettséggel, a beiratkozás a tandíjelőleg befizetése után csak a 2. lépésben válik hivatalossá.

Jelentkezése után elektronikusan megküldjük a beiratkozáshoz második lépésben szükséges tanulmányi és szolgáltatási szerződések szövegét.

A képzéssel kapcsolatban felmerülő további kérdéseivel közben keresse bizalommal Vargha Ildikó Titkárságvezetőt a 20 216 6330-as telefonszámon, vagy emailben.

1. Második lépés: beiratkozásként (a) az aláírt Tanulmányi szerződés (céges költségviselő esetén Szolgáltatási szerződés is) két példányának postán történő megküldése az iskola címére; és ezzel egy időben (b) a foglaló átutalása.

A befizetett foglaló egyben az első féléves tandíjra fizetett első részlet, mely a szeptember 10-én aktuális első félévi tandíj összegét ugyanennyivel csökkenti.  Figyelem, a foglaló a képzés lemondása esetén nem jár vissza, kivéve, ha az iskola a megfelelő létszám hiányában idén mégsem indít évfolyamot; azonban egy későbbi képzés megkezdéséhez vagy a jövő évi alaptanfolyamon való részvételhez szabadon felhasználható.

A homeopátiás előképzettség igazolására, valamint az egészségügyi tárgyak alóli felmentési kérelem esetén a postán küldött tanulmányi szerződés mellé kérjük csatolni a szóban forgó előképzettséget igazoló oklevél vagy igazolás másolatát.

Bankszámla adataink
    CHE Homeopátiás Magániskola Kft. 16200106-11517490 (Magnet Bank) Közleménybe: „Pontos neve, beiratkozás, 2016-18 évfolyam”

Postacímünk

CHE Homeopátiás Magániskola Kft., 1063 Budapest, Szinyei Merse u. 10. Kérjük csatolni:
    - Tanulmányi szerződés, aláírva, két példányban
    - Céges fizetés esetén Szolgáltatási szerződés is, aláírva, két példányban
    - Homeopátiás előképzettség igazolásának fénymásolata
    - Egészségügyi előképzettséget igazoló oklevél fénymásolata

1. Harmadik lépés: az augusztus folyamán tartott személyes ismerkedő beszélgetés

A beiratkozás az igazgatóval tartott informális, személyes ismerkedő beszélgetéssel zárul. Helyszín: Bp. VI. kerület. Ekkor veheti át a szerződés iskola által cégesen aláírt példányát is.

Kérjük, hozza magával az előképzettségét igazoló oklevél/igazolások eredetijét. A beiratkozott hallgatókkal történő ismerkedő beszélgetésekre július 30-a után egyeztetünk időpontot.