Végtanúsítványok

A tanulmányi követelmények sikeres teljesítése esetén a végzett hallgatók a végtanúsítványként a CHE brit magándiplomáját nyerik el az alábbi minősítésekkel:

1. "A" szint: Homeopátiás tanácsadó

Ez az iskola elvégzésének legmagasabb szintje, felsőszintű gyakorlati képzettségnek felel meg (nem főiskolai végzettség). egyben automatikus brit homeopátiás működési engedélyt is jelent. Bizonyos helyi feltételek teljesülése mellett több más európai országban is jogosíthat homeopátiás praxisra.  Elismerése annak, hogy az erre a szintre értékelt hallgató tudása megfelel egy egészségügyileg képzett, napi homeopátiás praxist végző homeopátiás tanácsadó tudásának.

2. "B" szint: Homeopátiás ismeretterjesztő
    Az erre a szintre értékelt hallgatók tudása megfelel egy olyan elméleti szakember tudásának, aki mélységében és részleteiben jártas a homeopátia elméletében, filozófiájában, történetében és gyakorlatában.

3. "C" szint: Homeopátiás felhasználó
    Ez a szint csak alapvető tájékozottságot jelent a homeopátia elméleti és gyakorlati kérdéseiben.

Figyelem! A londoni CHE jelenleg szünetelteti a CHE diplomával megkezdhető és BSc főiskolai diplomát adó egy éves konverziós kurzusát.